Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N, 15 września 2019, 23:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 EURORIDER zaprasza Desmobsession 
Autor Wiadomość
Klubowicz

Post Re: EURORIDER zaprasza Desmobsession
Dzięki za wspólne śmiganie , ja zrobiłem dziś ok. 520 km ponieważ przyjechałem do EuroRidera prosto od tesciowej +-60km. Wyjechałem o 9.15 a w domu byłem o 20.40 :)

N, 8 września 2013, 21:41
Klubowicz

Redjasper napisał(a):
qrcze zamroziłem zapas swojego nasienia do następnej wiosny spływając dunajcem :) ale korek, ciągle lewym pasem lecieliśmy wzdłuż dunajca. Późnej straciłem Bacę i suzumushi, ale jakimś cudem doszedłem ich w mszanie dolnej (dziękuje jeśli czekaliście)

drugie podziękowanie ogólnie bacy za przeprowadzenie nas piękną trasą...

P. S. Tomek Ty dojechałeś? Gdzieś Cię straciliśmy...

Hej. Żyje, żyje. No niestety przerosło mnie i was zgubilem, a pózniej musiałem troszkę po omacku jechać i samemu dobie radzic. Wyglada na to ze i tak jechaliśmy ta sama trasa. Straszny ruch!!! Musze trochę podszkilic sie na winklach bo miejscami przerażenie w oczach no i odjezdzacie. W domu zameldowalem sie przed 23.00

Dzięki za objazdowke, oczywiście pisze sie na kolejna.

N, 8 września 2013, 22:36

Dzieki wielkie chlopaki za traske :), szkoda ze dolaczylem tak pozno, ale super bylo sie z wami przejechac :).

Martini jak bedziesz lecial trase od drugiej strony to daj znac i polece z Toba :)

pozdrawiam wszystkich!

N, 8 września 2013, 23:37
Klubowicz

Dzięki serdeczne za spotkanie :)

Pn, 9 września 2013, 07:25
Klubowicz

Suzumushi napisał(a):
Dzięki dzięki
mi na liczniku pokazalo ponad 470 km :D
widac i na stricie i na monsterze sie da, traska bajka, choc momentami pod koniec było zimno.
ja zawitałem do domu dopiero po 21.... szybkie czyszczenie moto i kasku, a kombiak wlasnie sie "nawilża" żeb sciągnąć cale tałatajstwo...

no i okazało się że stf S to najoszczedniejszy paliwowo pojazd w rodzinie :)

Baca, dzięki za prowadzenie prawie całą trasę.

Martini,
tutaj modyfikacja trasy, bo juz wymieklismy i wrociliśmy częściowo zakopianką

Traska

No moja dokładnie taka, +2x 120km Kielce-Kraków

Pn, 9 września 2013, 08:39

Dzięki za spotkanie było naprawdę fajnie zobaczyć Was na żywo :)
Jak przyszły weekend pozwoli pogodowo to chyba zrobię tę trasę, ale z lekką modyfikacją - Zakopianką aż do Mszany w tą i z powrotem.

BTW Rudno dobrze pamiętam, że 27-28?

Pn, 9 września 2013, 09:34
Klubowicz

Ja skupię się na samej imprezie. Dziękuję wszystkim za spotkanie. Frekwencja mnie zaskoczyła. Poznałem kilku fajnych ludzi a kilku z nich zapragnęło dołączyć do naszego grona.
Dziękuje Marcinowi z Eurorider za zorganizowanie spotkania, za kawę i pyszne ciastko. Musisz, Marcin, częściej robić takie spotkania :mrgreen:

Pn, 9 września 2013, 10:08

baca musimy ci ubić kilka koni w maszynie bo lecisz.... :) i takie cipcioki jak ja nie nadążają :)

ale uwierzcie mi, że do mszany już mi się nie chciało po odbiciu z dunajca - szybka usmarowana - walą światłami z naprzeciwka i nic nie widzę.. zatrzymam się na stacji w mszanie, właczę navi, zatankuje, zadzwonie do szefostwa (czytaj żony) - a tu bach jakim cudem?:) i znowu się zaczęło zapitalanie za wami :)

Pn, 9 września 2013, 13:04
Zobacz profil WWW
Klubowicz

Witam i dziekuje za wspólną jazdę.

to ja..ten z Lucyferem, czerwono-białym.

Trasa była cacy, za co z góry dziękuje. Urwałem się od was, bo czas i inna droga mnie jednak goniła lekko. Po za tym nie jestem przyjacielem nachalnego wyprzedzania w terenie zabudowanym a wolę jednak zdecydowanie prędkość w zakrętach :D

Lucyfer jedzie jutro do kuzni i będą mu wnętrzności przepłukiwać....no..już 1147km na blacie :lol:

A więc...pogody lepszej nie zamawiam, bo czemu mam wam zazdrościć?...a jak już do mnie wróci to chętnie na rundkę się załapie.

Pozdr.

Paweł

Pn, 9 września 2013, 13:32

dzięki za wspólne spotkanie w Krakowie wszystkim przybyłym Marcinom i Wojtkom oraz pozostałym :D
wielkie dzięki za wspólne śmiganie po Tatrach, choć jak dla mnie starego piernika ciut, ciut za szybko, pierniki mają takie lęki przed prędkością światła :lol:
dzięki, że czekaliście kilka razy. trasa rewelacja i wstyd mi teraz,że nie byłem tam wcześniej. ale lepiej późno niż wcale, a na tą wyprawę zdecydowałem się dopiero na Chyżnym. pomyślałem-gościu zgubił tablicę w diavelu, a mimo to jedzie-a ty???
i tak zrobiłem 490km-2 x więcej niż przez cąły sezon :shock: było warto, koniecznie to trzeba powtórzyć.
ponieważ na spotkaniu pojawiały się głosy aby odwiedzić Nowy Sącz i okolice-jeśli będziecie w pobliżu zapraszam, kawka i jakieś ciacho zapewne się znajdzie, leczo niestety juz zjedzone :lol:
p.s.na 10 km przed domem zrobiło się naprawdę ciemno i musiałem zmienić wizjer-niewiele to dało, bo sam się "ściemni" przez 15km jazdy-atak meszek morderców :lol:
p.s.2. moje uznanie dla kolegi z Kielc-tomod dałeś radę na 5 z plusem, szacun

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Pn, 9 września 2013, 19:15
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona